Ertuğ Çalışkan, CFO, Beeo — Laba Eğitim Platformu Eğitmeni
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
Blog

Arama

Ertuğ Çalışkan

CFO, Beeo

Ertuğ Çalışkan
  • 20 yılı aşkın bir süredir farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin Mali İşler Departmanı bünyesinde denetim, raporlama, bütçe, konsolidasyon, ticari finans, kurumsal finans ve stratejik planlama gibi farklı departmanlarda farklı ünvanlarda görev almıştır.
  • Kariyerine, Denetim sektöründe dört büyüklerden olan Deliotte’da Denetçi olarak başlamış birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firmaların SPK & BDDK denetim projelerinde yer almıştır.
  • Ağırlıklı olarak demir çelik, gıda, hızlı tüketim malları ve çimento gibi üretim sektörlerinde faaliyet gösteren Türk & Yabancı ortaklı şirketlerin denetim süreçlerini yönetmekle birlikte, finans sektöründe faaliyet gösteren leasing, factoring ve portföy şirketi denetimlerine de iştirak etmiştir.
  • İçecek sektörü liderlerinden  Coca-Cola İçecek bünyesinde yatırımcı ilişkileri, ticari finans ve raporlama gibi stratejik öneme sahip departmanlarda yöneticilik yapmıştır.
  • Yine kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sektöründe lider konumda olan Evyap'ta bölge ticari finans müdürlüğü  ve finansal raporlama gibi görevleri yürütmüştür.
  • 8 yıl boyunca Mali işler Grup Direktörü olarak, Fortune 500 listesine göre Gemi yakıt ikmali konusunda denizcilik & petrol sektöründe bir marka olan CYE Petrol A.Ş. de görev almış,  şirketin 2021 verilerine göre Türkiye’nin “En Verimli” 18. şirketi, “Öz Kaynak Devir Hızı En Yüksek” 46. şirketi ve 18. "Büyük Petrol Şirketi” olmasında katma değer sağlamıştır.

EĞİTMENİN ŞU ANDA ÇALIŞTIĞI KURUM:

Beeo

Laba'da verdiği eğitimler