Kursların eğitmenleri | Laba Uluslararası Eğitim Platformu
Blog

Arama

Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz

Laba'da güvenilir ve alanında uzman isimler eğitim veriyor. Her biri bilgi ve deneyimini paylaşmaya hazır, öğretmeyi bilen ve seven, kendi alanında uzman kişilerdir.

Eğitmenler

Filtre

Laba Eğitmenleri Hakkında

Александр Кучерук
Павел Хариков
Алексей Вощак
Татьяна Лукинюк

Aleksander Kuçeruk

Microsoft Eski Ürün Pazarlama Uzmanı

«Laba ile 3 yıldır işbirliği yapıyoruz ve şimdiden PowerPoint Magic kursu için 35 ayrı sınıfta eğitim verdik. Laba'daki çalışanlar işlerine tutkuyla bağlılar, faydalı içerikler üretiyorlar ve tüm süreçlere büyüleyici bir şekilde sistematik olarak yaklaşıyorlar. Konuşmacı olarak bu kadar kolay çalışabilmemin nedeni, tüm ekibin son derece işine saygılı olmasındandır. Teşekkür ederim. Ulaşılacak olan daha çok hedefimiz var!»

Pavel Harikov

Kyivstar Proje Yönetim Ofisi Başkanı

«Bir eğitim kursuna liderlik etmek, öğrencilerin pratik problemleri çözmeye, yeni anlayışlar oluşturmaya, etkisiz davranış kalıplarını kırmaya, kendini geliştirmeye ve son derece ilgi çekici olan canlı deneyim dünyasını deneyimlemeye yönelik harika bir fırsattır. Bütün bunlar gözlerinin önünde ve senin yardımınla oluyor, harika bir şey! Ayrıca Laba ekibi, dikkatimizi dağıtmadan, her şeyi doğal ve basit bir şekilde mümkün kılıyor.»

Aleksey Voşçak

FDI şirketler Grubu Mali Kontrol Uzmanı.

«Laba, bilgi paylaşmak için bir fırsat sağlar; onlarla çalışmak, cok keyifli ve rahattır.»

Tatyana Lukinyuk

Red Bull Ukrayna Genel Müdürü

«Hızlı, net ve duyarlı oldukları için Laba ile çalışmayı seviyorum. Öğrencilere rahat bir deneyim sağlamak için kullandıkları teknoloji çok keyifli. Kendimi sadece eğitmen değil, bu dünyayı daha yaşanır kılan büyük bir eğitim ekibinin parçası hissediyorum!»