Kursların eğitmenleri | Laba Uluslararası Eğitim Platformu
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
Blog

Arama

Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz

Laba'da güvenilir ve alanında uzman isimler eğitim veriyor. Her biri bilgi ve deneyimini paylaşmaya hazır, öğretmeyi bilen ve seven, kendi alanında uzman kişilerdir.

Eğitmenler

Filtre

Laba Eğitmenleri Hakkında

Ali Çağlar TURAN
Muzaffer LOKMAN

Ali Çağlar TURAN

Budget and Reporting Department Manager, Halkbank

Öğrenmek ya da bildiklerinizi paylaşmak için doğru adresin Laba olduğuna inanıyorum. Online eğitim vasıtasıyla insanları bilginin gücünü kullanarak birbirlerine bağlama konusunda çok başarılı bir kurum. Etkin öğrenme metotları uygulanmakta ve alanında uzman, öğretmeye hevesli eğitmenlerle çalışıyorlar.

Muzaffer LOKMAN

Head of Marketing, Doping Technology

Laba profesyonel eğitmen kadrosuyla, iş dünyasının dinamiklerini ve güncel trendleri yakından takip ediyor. Size sektörünüzdeki en son gelişmeleri aktarırken, deneyimlerini de paylaşıyorlar. Eğitimler genel olarak interaktif ve katılımcı bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Bu sayede, öğrenme süreciniz sırasında diğer profesyonellerle etkileşime geçebilirsiniz. Online platformları aracılığıyla dilediğiniz zaman ve istediğiniz her yerden erişebilirsiniz. Eğitimleri, video dersleri, interaktif görevleri ve canlı oturumları içeriyor. Laba’da katıldığınız eğitimler, iş dünyasının hızla değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamanıza yardımcı olurken, rekabet avantajınızı artırmanızı sağlıyor.