LABA
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
Blog

Arama

Yorumlar
«Murat Yavuz'dan almış olduğum "Proje Yönetimi" eğitimi, bu alanda yeni birisi olarak bana çok şey kattı. Derslerin yanı sıra, verilen ödevlerin birbirleriyle bağlantılı bir şekilde ilerlemesi konuları daha iyi kavramamı sağladı. Eğitmenin ödevlere getirdiği yorum ve eleştiriler çok faydalı oldu. Murat Yavuz'a ve Laba ekibine teşekkür ederim.»
«Süreç boyunca gerek derslerin niteliği, gerek eğitmenimizin tecrübesi ile birlikte çok kaliteli bir formatta kariyerime büyük katkısı olan bir eğitim alma fırsatı yakaladım. Laba eğitim platformuna ve eğitmenimize teşekkür ederim.»
«Uygulamalı ve örneklere dayalı ödevlerle destekli, tecrübesini paylaşan eğitimcisi ile tecrübesi olan ve bilgi haznesini ilerletmek isteyen proje yöneticilerine, ürün sahiplerine, kuşkusuz önereceğim bir kurs tamamladım.»
«6 hafta boyunca proje yönetimi konusunda kapsamlı bir eğitim aldım. Bu konuyla alakalı neredeyse sıfır bilgiye sahipken, eğitmenimiz Murat Yavuz sayesinde çok fazla bilgi edindim ve bunları iş hayatıma uygulayabilmenin yöntemlerini keşfettim. Ayrıca Laba platformu da iyi hazırlanmış bir planla bu eğitimden en yüksek faydayı almamızı hedeflemiş. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.»
«Benim için çok değerli bir eğitim süreci oldu. Proje yönetiminin teorik kısmını ödevler ile pratiğe dökmek bilginin kalıcı olmasını ve konuyu daha iyi anlamamı sağladı. Murat Bey'e ödevler hakkında yazmış olduğu değerlendirmeler ve yönlendirmeleri için ayrıca teşekkür ederim. Eğitimin kayıtlarına ve sunumlarına erişim sağlayabilmek ve eğitim kaydını tekrar izleyebilmemi ve kaçırdığım noktaları tamamlamamı sağladı. Murat Bey'in değerli bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanarak proje yönetiminin esaslarını öğrendiğim için çok mutluyum. İyi ki bu eğitimi almışım emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.».
«Tamamladığımız kurs mevcut bilgi ve deneyimlerimizin geliştiği bir deneyimdi. Kursun kayda değer bir gelişim için faydalı bir yol gösterici olduğunu düşünüyorum. Dahil olduğum için mutluluk ve tatmin duyduğumu belirtmek isterim.»
«Eğitim gerçekten güzeldi, Meltem hanım ile çalışmak ve bize tecrübelerini aktarması da gayet güzeldi, Tek iyileşmesini istediğim konu ders kayıtlarının indirilebilir olması olacak onun haricinde, başka bir problem yok.»
«Laba ailesi üzerinden BT Proje Yönetimi eğitimi aldim. Sektör içerisinde aktif çalışan uzman kişiler tarafindan verilen eğitim, gerek güncel senaryoları gerek teorik süreçleri işlemesi açıdan gayet tatmin edici düzeydeydi. Güncel iş hayatımızda proje yönetimi ile ilgili net bilgiler elde ederken sertifikasyon sürecinde de yol gösterici oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.»
«Laba Turkey eğitim kurumunun öncülüğünde Meltem Gürsoy ile çok keyifli ve verimli bir eğitim dönemi geçirdik. Meltem Hanım’ın BT alanında proje yöneticiliği pozisyonunda edindiği tecrübe ve bilgi birikimini aktarması eğitimi daha verimli hale getirdi. Kesinlikle BT alanında proje yöneticiliği yapan ya da proje yöneticisi adayı olan herkesin katılması gereken bir eğitim. Her şey sistematik ve aksaklık olmadan gerçekleşti. Laba’ya, bünyesine böylesi değerli bir eğitmeni dahil ettiği için teşekkür ederim.»
«Öncelikle eğitimim çok güzel geçti, bu güzel eğitim için hem size hem Meltem Hanım'a teşekkürlerimi sunarım. Benim için proje yönetimi ve proje yönetim şekilleri hakkında çok güzel şeyler öğrendim ve kendimi geliştirmek için verilen ek kaynaklar çok yararlıydı. Özellikle Meltem Hanımın tecrübelerine bağlı olarak anlatması düz bir ders gibi olmaması çok yararlıydı. Eğitimden genel olarak memnun kaldım teşekkürler 🙂»
photo
İlkyaz Taşdemir
İçerik Editörü
photo
Hüseyin Yüksel
Proje Yöneticisi
photo
Mehmet Kara
Ürün Yöneticisi
photo
Cansu Sağlam
Üretim Planlamacısı
photo
Melike Cura
Endüstri Mühendisliği, 4.sınıf öğrencisi
photo
Kader Buse Çelik
Proje Yöneticisi ve İş Analisti
photo
Gökalp Yüksel
Sistem Mühendisi
photo
Kubilay Özgür
BT Proje Yöneticisi
photo
Melek Yazgan
Proje Yöneticisi
photo
Mete Sercan Solakoğlu
İş Analisti
Avantajlarımız
Laba'daki her çevrim içi kursun hazırlanma sürecinde alanında uzman eğitmenler, tecrübeli yapımcılar, metodoloji uzmanları ve editörler gibi profesyonellerden oluşan büyük bir ekip yer alıyor. Tüm bu süreç, sizlerin daha iyi bir eğitim alması için titizlikle incelenip oluşturuluyor.
Tüm eğitimlerimiz canlı gerçekleşir ve anlık olarak tüm sorularınız cevaplanır. Aynı zamanda ödevler hakkında geri bildirim verilir.
Eğitim sürecinizin daha rahat bir şekilde geçmesi için müşteri hizmetlerimizden sürekli destek alabilirsiniz.
Sektöründe uzman isimlerden alacağınız uygulamalı dersler ile kariyer gelişiminiz için pratik yapma imkanı kazanacaksınız.