Sertaç Ağdere, BIM Manager - MAT Filtration Technologies — Laba Eğitim Platformu Eğitmeni
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
Blog

Arama

Sertaç Ağdere

BIM Manager - MAT Filtration Technologies

Sertaç Ağdere
  • Ankara merkezli bir mühendislik firmasında büyük ölçekli bir güneş paneli fabrikası projesinde BIM Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 
  • Bu kapsamda, süreç ve HVAC & Process tasarımı, BIM Yürütme Planını oluşturmuş ve güncellemiş, model kalite güvencesi ve kontrolünü sağlamış, çakışma tespiti ve raporlama işlemlerini yönetmiştir.
  • Bir inşaat şirketinde Proje Müdürü olarak, Ankara'da yer alan 1500 dairelik bir konut projesinde 3D modelleme, çakışma tespiti ve koordinasyon, uygulama projelerini hazırlama ve tedarik süreçlerini yönetmiştir.
  • Başka bir Ankara merkezli mühendislik firmasında BIM Uzmanı olarak, şirketin Revit şablon dosyasını geliştirmiş, BIM standartlarını oluşturup uygulamıştır.
  • Çeşitli firmalara BIM danışmanlığı ve eğitim hizmetleri vermiş, İzmir merkezli bir firmanın Danimarka, Kanada, Japonya ve Suudi Arabistan'daki projelerinde BIM yöneticiliği yapmıştır.
  • Limak ve Kalyon firmalarının Kuwait International Airport, İstanbul Havalimanı, YEKA Solar Panel Fabrikası gibi prestijli projelerinde BIM ve şantiye yöneticiliği, Prota, Metta, GMD gibi firmaların uluslararası projelerinde teknik eğitmenlik ve danışmanlık yapmıştır.
  • CETC, Foster & Partner, AECOM gibi büyük şirketlerin projelerine katkıda bulunmuş, BIM uygulamasına adaptasyon, şablon ve sistemlerin kurulumu, teklif ve maliyet analizlerinin geliştirilmesi gibi konularda destek sağlamıştır.
  • 10 yıllık kariyeri boyunca, sürekli tekrar eden hataların çözümü, detaylı planlama ve uygulama stratejileri üzerine çalışarak zaman ve mali kayıpların azaltılması konusunda ekip arkadaşlarına rehberlik etmiştir.
  • Kuwait International Airport, Ankara'daki YEKA Solar Panel Factory ve KSA'daki Red Sea Marine Life Institute projelerine önemli katkılarda bulunmuştur.

EĞİTMENİN ŞU ANDA ÇALIŞTIĞI KURUM:

MAT Filtration Technologies