Didem Boz Kaya, Ex-Turkcell - Product Marketing Lead — Laba İşletme Okulu Eğitmeni
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
Blog

Arama

Didem Boz Kaya

Ex-Turkcell - Product Marketing Lead

Didem Boz Kaya
  • Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği yüksek lisans mezunu olan Didem Boz Kaya, Ürün Yönetimi ve Veri Odaklı Pazarlama alanlarında 13 yılı aşkın deneyime sahiptir. 
  • Kurumsal hayatına Turkcell’de başlamış; Turkcell’de BiP, fizy, lifebox gibi ürünlerin marka ve pazarlama süreçlerinde aktif rol aldıktan sonra; Türkiye’nin ilk mobil cüzdanı “fastpay”’in relansman süreçlerini yönetmiştir. Getir’in Türkiye’den çıkıp dünyaya uzanan yolculuğunun bir parçası olarak görev almıştır. 
  • Şu anda “Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu’nda “Dijital Dönüşüm ve Veri Odaklı Pazarlama” ekibine liderlik etmektedir. 
  • Uzmanlık alanları marka yönetimi, dijital ve veri odaklı pazarlama ve müşteri deneyimidir. 
  • Didem Boz Kaya, 2015 yılından beri performatif ve kurumsal hikaye anlatıcılığı üzerine çalışmaktadır. Seiba Uluslararası Hikaye Anlatıcılığı, Anlatıcının Yolu iki yıllık sertifika programına katılmıştır. 
  • Seth Godin tarafından düzenlenen “The Story Skills Workshop” eğitimini ve RIT “Storytelling in the Workplace” eğitimlerini tamamlamıştır. Kurumsal dünya ve hikaye anlatıcılığını, kurucusu olduğu “isteherseyhikaye” platformu altında birleştirmiştir. 
  •  DenizBank, Boğaziçi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi birçok kurumda ve Türkiye’nin önde gelen bankalarında eğitimler vermekte;  girişimcilere yatırımcı sunumlarında destek olmakta ve anlatı koçluğu yapmaktadır.

EĞİTMENİN ŞU ANDA ÇALIŞTIĞI KURUM:

Turkcell

Laba'da verdiği eğitimler