Çisel Savaş, All For Clinics, Kurucu — Laba İşletme Okulu Eğitmeni
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
Blog

Arama

Çisel Savaş

All For Clinics, Kurucu

Çisel Savaş

  • 17 yıldır sağlık sektöründe, operasyon ve ekip yönetimi, iş geliştirme, kurumsal pazarlama, kurumsal iletişim, satış çalışmalarına odaklanmıştır. 
  • Kariyerine, pazarlama direktörlüğünde başlamış sağlık sektöründe faaliyet gösteren zincir hastane ve kliniklerde yöneticilikler yapmıştır.
  • Sağlık sektöründe öncü olan Acıbadem Sağlık Grubu, Memorial Sağlık Grubu, Anadolu Sağlık Merkezi ve Medistate gibi hastanelerde iş geliştirme projeleri kapsamında hekim yönetimi, hasta iletişimi ve yeni hasta kabul oranı konularında projeler kurgulamış ve yürütmüştür.
  • ALLE Klinik kuruluş aşamasında yönetici olarak çalışmıştır. 
  • DentGroup’ta, “Operasyon ve İş Geliştirme Müdürü” olarak, klinik standart ve denetimlerinden sorumlu olmak, aylık raporlamaları takip ve kontrol etmek, yeni klinik görüşme ve değerlendirmelerini yapmak, klinik koordinatörlerine koçluk yapmak, personel eğitimleri düzenlemek ve kliniklerin işleyiş süreçlerinin sorunsuz ilerlemesini sağlamak gibi görev tanımlarından sorumlu olmuştur.  
  • Türkiye’de yeni bir iş modeli olan ALL FOR CLINICS’i kurarak ekibi ile “profesyonel klinik yönetim” hizmeti vermektedir.  

EĞİTMENİN ŞU ANDA ÇALIŞTIĞI KURUM:

All For Clinics

Laba'da verdiği eğitimler